EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
7. J1 C+B ST
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 3 8 4 3 6 2 6 4
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 7 5 7 8 5 3 8 8
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 6 6 6 4 8 8 3 6
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 8 7 5 6 7 7 4 7
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 4 1 1 2 3 1 2 2
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 2 3 2 7 2 5 5 3
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 5 4 8 5 4 6 7 5
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 2 3 1 1 4 1 1
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 4 4 4 3 8 2 5 3
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 7 5 7 8 6 5 8 7
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 3 7 6 5 7 4 3 5
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 8 8 5 7 5 8 4 8
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 2 1 1 2 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 5 2 3 6 2 7 6 4
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 6 6 8 4 4 3 7 6
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 3 2 1 3 6 2 2
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 6 7 3 4 4 2 5 3
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 7 4 6 8 5 6 8 7
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 6 7 5 8 3 3 6
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 8 8 5 7 7 7 4 8
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 1 1 1 2 6 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 5 3 2 6 1 8 6 5
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 2 5 8 3 3 5 7 4
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 3 2 4 1 2 4 2 2
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 5 6 2 5 7 2 6 5
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 8 4 7 8 5 8 8 8
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 7 5 4 6 6 3 6
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 7 8 8 7 8 7 4 7
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 2 2 1 2 4 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 6 3 3 6 1 4 5 3
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 3 5 4 3 3 5 7 4
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 1 6 1 2 3 2 2
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 4 4 4 5 7 2 5 4
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 7 6 7 8 4 7 8 7
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 5 5 3 4 6 5 3 5
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 8 8 8 7 8 8 4 8
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 1 1 1 2 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 3 3 2 6 3 4 6 3
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 6 7 6 3 5 6 7 6
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 2 2 5 1 2 3 2 2
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. TANEL KERES D. AIME LIIV
E. PEETER MASING F. AIVAR OTS G. IVO KAPPET