EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
5. J2 C ST
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 6 6 5 5 4 6 5 5 6
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 3 4 6 4 6 2 1 6 4
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 4 2 2 2 3 4 6 2 3
148 KERT KUULMA & SIMONE HALLINGU 2 5 1 3 2 3 3 3 2
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 5 1 3 1 1 1 2 1 1
151 KARL KUULMA & BRIGITA EVA VARRAK 1 3 4 6 5 5 4 4 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 4 6 3 3 3 6 6 5 5
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 5 3 5 5 5 2 1 6 4
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 3 5 2 4 2 4 5 2 3
148 KERT KUULMA & SIMONE HALLINGU 1 2 1 2 4 3 3 3 2
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 6 1 4 1 1 1 2 1 1
151 KARL KUULMA & BRIGITA EVA VARRAK 2 4 6 6 6 5 4 4 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 2 6 3 5 5 6 4 4 5
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 5 2 4 3 1 3 1 6 3
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 6 5 2 4 3 4 5 2 4
148 KERT KUULMA & SIMONE HALLINGU 1 3 1 2 4 2 3 3 2
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 4 1 5 1 2 1 2 1 1
151 KARL KUULMA & BRIGITA EVA VARRAK 3 4 6 6 6 5 6 5 6
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 5 6 4 4 5 6 6 4 6
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 6 2 3 3 2 1 2 6 3
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 2 5 2 2 4 2 5 2 2
148 KERT KUULMA & SIMONE HALLINGU 4 4 1 6 3 4 3 3 4
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 1 1 6 1 1 3 1 1 1
151 KARL KUULMA & BRIGITA EVA VARRAK 3 3 5 5 6 5 4 5 5
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 6 6 3 5 5 5 6 5 6
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 3 1 5 3 2 1 1 6 2
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 4 2 2 2 4 3 5 1 3
148 KERT KUULMA & SIMONE HALLINGU 5 5 1 4 3 4 3 3 4
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 1 3 6 1 1 2 2 2 1
151 KARL KUULMA & BRIGITA EVA VARRAK 2 4 4 6 6 6 4 4 5
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS H. IVO KAPPET