EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
4. J E ST - Semi Recalled 7 Couples to 8
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
88 AURELIEN STAECHELE & KAMILLA MELNIKOVA 0 1 0 0 1 1 0 0 3
89 ERIK JOONATAN TEPP & ELISA MARIE HURT 0 1 1 1 1 1 0 1 6
91 KULDAR- MAANO UMAL & NELE-LIIS LINN 1 1 1 0 0 1 1 1 6
92 MAIT- EDUARD METSAR & LISETE VICTORIA RIISA 0 0 0 1 0 0 1 0 2
93 MARK RAGNAR PIKK & ELINA KABANEN 1 0 1 1 1 1 1 1 7
94 MARKUS AIGRO & ANNI RENATE STAMM 1 0 0 0 0 0 0 0 1
95 MIHHAIL ZAYTSEV & SOFIA SAMORUKOVA 1 1 1 0 1 1 0 1 6
96 OLIVER OTLOT & CARMEN LINASK 1 0 0 0 0 1 1 0 3
97 RENO SAAMEN & ELIISA RÜÜTEL 1 0 0 0 0 0 0 0 1
98 RIKO NIPERNADO & LYDIA HELENE TEDER 0 1 1 1 1 0 0 1 5
99 ROBERT SUMENDU & IINA KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 8
101 ROMET REIGAM & JULIA VOLKOVA 0 1 0 1 1 0 1 0 4
102 SANDER RANNIK & REBECCA PAE 0 0 1 1 0 0 1 1 4
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
88 AURELIEN STAECHELE & KAMILLA MELNIKOVA 0 0 1 0 0 1 0 0 2
89 ERIK JOONATAN TEPP & ELISA MARIE HURT 1 1 1 1 1 1 1 1 8
91 KULDAR- MAANO UMAL & NELE-LIIS LINN 1 1 1 1 1 1 1 1 8
92 MAIT- EDUARD METSAR & LISETE VICTORIA RIISA 1 0 1 0 0 0 1 0 3
93 MARK RAGNAR PIKK & ELINA KABANEN 1 0 0 1 1 1 0 1 5
94 MARKUS AIGRO & ANNI RENATE STAMM 1 0 0 0 0 0 0 0 1
95 MIHHAIL ZAYTSEV & SOFIA SAMORUKOVA 0 0 1 1 0 0 0 0 2
96 OLIVER OTLOT & CARMEN LINASK 1 1 0 0 0 0 1 0 3
97 RENO SAAMEN & ELIISA RÜÜTEL 1 0 0 0 0 0 0 0 1
98 RIKO NIPERNADO & LYDIA HELENE TEDER 0 1 0 1 1 0 1 1 5
99 ROBERT SUMENDU & IINA KAISA BIKIN 0 0 0 0 1 0 0 0 1
100 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 1 0 1 0 1 1 1 5
101 ROMET REIGAM & JULIA VOLKOVA 0 1 1 0 1 1 0 1 5
102 SANDER RANNIK & REBECCA PAE 0 1 1 1 1 1 1 1 7
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
88 AURELIEN STAECHELE & KAMILLA MELNIKOVA 0 0 0 0 1 0 0 1 2
89 ERIK JOONATAN TEPP & ELISA MARIE HURT 0 1 1 1 1 1 1 1 7
91 KULDAR- MAANO UMAL & NELE-LIIS LINN 1 1 1 1 1 0 1 1 7
92 MAIT- EDUARD METSAR & LISETE VICTORIA RIISA 1 0 0 0 0 0 0 0 1
93 MARK RAGNAR PIKK & ELINA KABANEN 0 1 1 1 0 1 1 1 6
94 MARKUS AIGRO & ANNI RENATE STAMM 1 0 0 0 0 0 0 0 1
95 MIHHAIL ZAYTSEV & SOFIA SAMORUKOVA 0 0 1 0 0 0 0 1 2
96 OLIVER OTLOT & CARMEN LINASK 1 0 0 0 0 1 0 0 2
97 RENO SAAMEN & ELIISA RÜÜTEL 1 0 0 0 0 0 0 0 1
98 RIKO NIPERNADO & LYDIA HELENE TEDER 1 1 1 1 1 1 1 0 7
99 ROBERT SUMENDU & IINA KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 1 1 0 1 1 1 1 1 7
101 ROMET REIGAM & JULIA VOLKOVA 0 1 1 1 1 1 1 0 6
102 SANDER RANNIK & REBECCA PAE 0 1 1 1 1 1 1 1 7
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS H. IVO KAPPET