EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
24. L2 ( 6 tantsu )
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 4 4 5 6 1 4 6 2 4
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 8 8 4 8 5 2 7 6 7
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 6 2 3 3 6 5 3 3 3
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 2 1 2 2 4 1 1 4 1
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 5 7 6 5 8 8 4 7 6
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 1 5 7 1 2 7 5 5 5
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 7 6 8 7 7 6 8 8 8
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 3 3 1 4 3 3 2 1 2
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 2 1 4 1 1 1 3 1 1
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 4 6 5 6 5 7 7 7 6
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 7 3 1 3 8 4 2 3 3
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 6 2 2 5 2 6 1 2 2
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 5 7 7 8 6 8 6 5 7
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 3 5 3 2 3 3 5 4 4
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 8 8 6 7 7 5 8 6 8
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 1 4 8 4 4 2 4 8 5
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 3 5 6 2 1 3 3 3 3
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 7 7 3 4 7 7 5 8 7
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 1 2 1 1 5 6 2 2 2
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 2 1 2 3 4 1 1 1 1
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 5 8 4 6 6 5 6 4 5
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 6 4 8 5 3 4 7 6 6
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 8 6 7 7 8 8 8 7 8
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 4 3 5 8 2 2 4 5 4
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 4 2 4 1 1 2 2 3 1
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 3 4 3 3 7 6 5 7 5
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 7 6 2 5 6 7 4 6 6
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 5 1 1 4 2 1 3 4 2
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 2 5 6 2 5 3 6 1 4
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 6 8 8 7 3 5 7 8 7
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 8 7 7 8 8 8 8 5 8
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 1 3 5 6 4 4 1 2 3
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 5 2 4 1 1 2 2 3 2
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 6 5 3 3 7 3 6 4 6
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 3 3 2 7 6 7 4 5 5
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 2 1 1 2 4 1 3 6 1
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 1 4 5 4 2 5 5 2 3
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 7 8 6 6 3 6 7 8 7
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 8 6 7 8 8 8 8 7 8
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 4 7 8 5 5 4 1 1 4
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
53 ARTUR ROSENTHAL & MARTA LÄÄN 1 1 2 1 1 2 1 1 1
54 AXEL KALLASTE & SÄDE SEPP 5 5 3 2 5 3 4 2 3
55 HENDRIK PUHKAN & MARTA MALVA 6 4 4 5 6 4 3 6 6
56 JAKOB AUS & EVA MARIA TAMMIK 2 2 1 3 4 1 2 4 2
57 KALEV MATTIAS RAUSSI & HETTEL VEDRO 4 3 5 4 3 6 6 5 4
58 KASPAR KOIT & LORELII ESTAAL 3 6 7 6 2 5 5 3 5
59 MAKSIM KLIŠIN & ARINA ŠKINJOVA 7 7 6 7 7 8 7 7 7
60 PAAVEL MEDVEDEV & NIDA MATULAITITE 8 8 8 8 8 7 8 8 8
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS H. IVO KAPPET