EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
23. L1 ( 6 tantsu )
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 7 6 4 7 5 5 5 6
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 3 1 2 4 4 2 3 3
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 1 3 1 1 2 4 4 1
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 6 5 6 2 1 3 6 5
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 4 4 5 6 3 7 2 4
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 2 2 3 3 6 1 1 2
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 5 7 7 5 7 6 7 7
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 6 2 4 7 5 4 7 6
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 2 1 5 3 6 5 5 5
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 1 3 1 1 1 2 3 1
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 3 4 6 2 2 3 4 2
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 4 5 3 4 3 6 2 3
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 5 6 2 6 4 1 1 4
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 7 7 7 5 7 7 6 7
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 6 5 3 6 2 3 6 6
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 3 3 2 3 5 2 5 2
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 2 2 1 1 3 5 3 1
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 1 6 6 4 1 1 4 4
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 5 4 4 2 4 4 2 3
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 4 1 5 7 6 7 1 5
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 7 7 7 5 7 6 7 7
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 5 5 3 7 5 7 4 5
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 3 3 1 3 7 3 5 3
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 2 2 5 4 2 4 1 2
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 7 7 7 5 1 6 7 7
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 4 4 4 2 3 2 3 4
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 1 1 2 1 4 1 2 1
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 6 6 6 6 6 5 6 6
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 5 3 2 2 2 2 4 2
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 3 2 3 7 7 6 6 7
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 6 6 5 6 5 7 1 6
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 7 7 7 5 3 5 5 5
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 1 4 4 3 4 3 3 3
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 2 1 1 1 1 1 2 1
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 4 5 6 4 6 4 7 4
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
46 CONRAD RUBEN SEPP & MARIE KELDER 5 5 4 7 2 5 7 4
47 KARL HANS RUUBAS & KIRSTEN HÄRMS 2 2 5 6 7 3 6 5
49 ROBERT VISNU & LISANDRA ARU 3 4 2 1 1 2 1 1
50 ROBIN MATTIAS TEDER & ELO TAARING 6 6 7 5 4 7 4 7
51 TOBIAS AAS & RAMONA-CLAUDIA KAPPET 1 3 3 3 3 4 3 3
52 MAKSIM KONONENKOV & ANNA-MARIA HANSON 7 1 1 2 5 6 2 2
158 KEIR-CHRISTIAN SUGUL & CHARLOTTE-VICTORIA MÄGI 4 7 6 4 6 1 5 6
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS