EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
2. L2 E ST - Semi Recalled 6 Couples to 9
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
74 ALEKSANDER AFANASJEV & MARGARET FILIPPOV 0 1 1 1 0 0 1 1 5
75 ARTUR GLUŠAKOV & ALEKSANDRA MORGUNENKO 1 0 0 0 0 0 1 0 2
76 EKE ROLF LAAN & MIA VOSMAN 1 0 1 1 1 0 1 0 5
77 EKKE RÕUK & EMMA KATARIINA KAARE 0 1 1 1 0 1 0 1 5
78 FRANK JOONAS ELLAM & REBECCA MIA PÕLDMAA 1 1 1 1 1 1 1 1 8
79 GEORG ADER & FATIMA ELUBIDI 1 1 1 1 1 1 0 1 7
80 KARL ELIAS SAUE & EMILIE RUUS 0 1 0 1 0 1 1 0 4
81 RASMUS LUHT & ANNA LIISA ZIRK 1 0 0 0 1 0 0 0 2
82 RASMUS RUNTAL & ELISABET LIPPUS 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83 REIO LEINUS & ARABEL URM 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 UKU KURIM & KAROLI MARIA KRAUSE 1 1 1 0 1 1 1 1 7
86 HENRY RUSSAK & MARIT MERILEPP 0 0 0 0 1 1 0 1 3
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
74 ALEKSANDER AFANASJEV & MARGARET FILIPPOV 1 1 1 1 1 0 1 1 7
75 ARTUR GLUŠAKOV & ALEKSANDRA MORGUNENKO 0 0 0 1 0 1 0 0 2
76 EKE ROLF LAAN & MIA VOSMAN 0 1 1 1 1 0 1 1 6
77 EKKE RÕUK & EMMA KATARIINA KAARE 1 1 1 1 1 1 1 1 8
78 FRANK JOONAS ELLAM & REBECCA MIA PÕLDMAA 1 1 1 1 0 0 1 1 6
79 GEORG ADER & FATIMA ELUBIDI 0 1 1 1 0 1 1 1 6
80 KARL ELIAS SAUE & EMILIE RUUS 1 1 0 0 1 1 1 0 5
81 RASMUS LUHT & ANNA LIISA ZIRK 1 0 0 0 1 0 0 0 2
82 RASMUS RUNTAL & ELISABET LIPPUS 1 0 0 0 0 0 0 0 1
83 REIO LEINUS & ARABEL URM 0 0 1 0 1 1 0 1 4
85 UKU KURIM & KAROLI MARIA KRAUSE 0 0 0 0 0 1 0 0 1
86 HENRY RUSSAK & MARIT MERILEPP 0 0 0 0 0 0 0 0 0
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Marks
74 ALEKSANDER AFANASJEV & MARGARET FILIPPOV 0 1 1 1 1 1 0 0 5
75 ARTUR GLUŠAKOV & ALEKSANDRA MORGUNENKO 1 0 0 1 1 0 1 1 5
76 EKE ROLF LAAN & MIA VOSMAN 0 1 1 0 0 0 1 1 4
77 EKKE RÕUK & EMMA KATARIINA KAARE 1 1 0 1 1 1 1 0 6
78 FRANK JOONAS ELLAM & REBECCA MIA PÕLDMAA 1 1 1 1 1 1 1 1 8
79 GEORG ADER & FATIMA ELUBIDI 1 1 1 0 1 1 0 1 6
80 KARL ELIAS SAUE & EMILIE RUUS 1 1 1 1 1 1 1 1 8
81 RASMUS LUHT & ANNA LIISA ZIRK 1 0 0 0 0 0 0 0 1
82 RASMUS RUNTAL & ELISABET LIPPUS 0 0 0 1 0 0 0 0 1
83 REIO LEINUS & ARABEL URM 0 0 0 0 0 1 0 0 1
85 UKU KURIM & KAROLI MARIA KRAUSE 0 0 1 0 0 0 1 1 3
86 HENRY RUSSAK & MARIT MERILEPP 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS H. IVO KAPPET