EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
16. J1 C+B LA
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 4 8 3 7 7 4 5 5
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 5 2 8 8 4 8 8 8
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 3 6 6 5 5 2 2 3
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 6 5 5 4 1 7 4 4
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 2 1 1 2 3 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 8 4 7 6 6 6 6 6
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 7 7 4 1 8 3 7 7
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 3 2 3 2 5 3 2
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 4 6 7 7 8 4 8 8
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 3 3 6 8 5 8 7 7
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 5 7 5 6 4 6 2 5
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 2 5 4 4 3 7 4 3
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 6 1 1 2 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 7 4 3 5 7 5 5 4
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 8 8 8 1 6 3 6 6
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 2 2 3 2 2 3 2
Rumba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 6 6 8 6 7 2 8 7
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 8 3 7 8 6 8 6 8
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 5 7 5 7 4 4 2 4
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 4 5 3 4 3 7 4 3
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 1 1 2 1 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 3 4 6 5 8 5 5 5
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 7 8 4 2 5 6 7 6
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 2 2 1 3 2 3 3 2
Paso Doble
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 6 5 8 6 7 3 7 7
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 5 2 6 8 5 8 6 5
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 7 6 5 7 8 7 2 8
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 3 7 3 3 2 4 4 3
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 1 1 1 1 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 4 3 7 5 6 5 5 4
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 8 8 4 2 4 6 8 6
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 2 4 2 4 3 2 3 2
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G Placing
134 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS 7 7 8 7 8 2 6 7
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 4 6 5 8 6 8 7 6
136 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 5 5 4 6 5 3 2 4
137 HOBART KOLK & SABINA LOMOVSKI 3 4 3 4 4 7 4 3
139 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 2 1 1 3 1 1 1 1
140 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 6 2 6 5 2 6 5 5
141 STANISLAV PROKAPOVITŠ & LIANA GOLÕŠEVA 8 8 7 1 7 5 8 8
142 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 3 2 2 3 4 3 2
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. TANEL KERES D. AIME LIIV
E. PEETER MASING F. AIVAR OTS G. IVO KAPPET