EESTI VÄIKESTE TANTSIJATE MV JA MINIKARIKAS 2016

19.11.2016 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
14. J2 C LA
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 6 3 2 6 6 2 5 6 6
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 4 6 4 5 5 6 4 3 5
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 2 2 6 2 2 1 1 4 2
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 1 1 1 1 1 3 2 1 1
149 MARTYN POST & CARITA TALVARU 3 5 3 4 4 4 6 5 4
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 5 4 5 3 3 5 3 2 3
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 5 3 2 4 6 2 5 6 5
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 3 6 3 6 5 5 4 3 6
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 2 2 5 2 2 4 2 5 2
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 1 1 1 1 1 1 1 1 1
149 MARTYN POST & CARITA TALVARU 6 4 4 5 4 3 6 4 4
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 4 5 6 3 3 6 3 2 3
Rumba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 5 3 1 6 5 2 6 6 6
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 3 6 4 5 6 5 4 3 5
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 2 1 6 3 2 4 2 5 2
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 1 2 2 1 1 3 1 1 1
149 MARTYN POST & CARITA TALVARU 6 4 3 2 4 1 5 4 3
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 4 5 5 4 3 6 3 2 4
Paso Doble
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 4 2 2 6 6 4 5 3 3
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 3 4 3 5 5 5 2 5 5
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 1 3 6 3 2 2 3 6 2
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 2 1 1 1 1 3 1 1 1
149 MARTYN POST & CARITA TALVARU 5 5 4 4 4 1 6 4 4
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 6 6 5 2 3 6 4 2 6
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H Placing
135 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 5 4 2 5 6 4 5 6 6
145 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 3 2 3 3 4 5 2 3 2
146 JEVGENI KHIŽNJAK & KRISTINA ŠERMOLAJEVA 2 3 6 6 3 3 3 4 3
147 KARL PETERS & KAISA KUMPAS 1 1 1 1 1 1 1 1 1
149 MARTYN POST & CARITA TALVARU 6 5 4 2 5 2 6 5 5
150 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK 4 6 5 4 2 6 4 2 4
Adjudicators
A. VOLDEMAR JUUR B. KRISTINA TENNOKESE C. SILVIA PURJE D. TANEL KERES
E. AIME LIIV F. PEETER MASING G. AIVAR OTS H. IVO KAPPET