EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
8. Juunior 1 - Round 2 Recalled 12 Couples to 11
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 1 0 1 1 0 0 1 1 1 6
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 1 1 0 1 1 0 1 6
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 0 0 0 1 0 1 1 5
47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA 0 1 0 1 1 0 1 0 0 4
48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 0 1 1 1 0 0 6
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 0 0 1 0 1 1 0 3
57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK 1 1 1 0 1 1 0 1 0 6
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 1 0 0 0 1 1 1 5
65 ROBI MIKK & ANNA SIFF 0 1 0 1 0 0 0 0 1 3
66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 0 1 0 0 1 1 0 0 0 3
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 0 1 0 0 1 0 0 0 0 2
70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 0 1 0 0 1 1 0 0 3
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 0 1 0 0 1 0 1 1 0 4
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 1 1 0 1 1 0 1 6
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 0 1 0 1 0 1 0 5
47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA 1 1 0 1 1 0 1 0 0 5
48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 1 0 1 0 1 1 1 1 0 6
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 1 1 1 1 1 0 0 1 6
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 1 1 0 1 1 0 7
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 1 1 0 1 1 1 1 0 6
57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3
58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK 0 1 1 1 0 0 0 0 0 3
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3
65 ROBI MIKK & ANNA SIFF 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 0 1 1 1 0 1 1 1 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO 0 0 0 1 0 1 0 0 1 3
41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 0 1 0 0 0 0 1 1 0 3
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 0 1 0 1 7
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 0 0 1 1 1 1 0 6
47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA 1 1 0 1 1 0 1 0 1 6
48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 1 0 0 0 0 1 0 1 0 3
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 1 1 1 1 0 1 0 1 6
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 1 0 0 1 1 1 0 4
57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK 1 1 1 0 0 0 0 0 0 3
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 0 0 1 1 0 0 0 1 1 4
65 ROBI MIKK & ANNA SIFF 0 1 0 0 1 0 0 0 0 2
66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 0 1 0 1 1 0 1 1 6
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 1 1 1 1 0 1 1 1 7
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 1 0 1 0 1 1 6
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 1 1 0 0 0 0 0 1 0 3
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA 0 0 0 0 1 0 1 0 1 3
48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 1 0 0 0 0 1 1 1 0 4
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 1 1 1 1 1 0 1 6
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK 1 0 1 1 1 0 0 0 0 4
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 1 0 0 0 0 1 1 1 5
65 ROBI MIKK & ANNA SIFF 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 1 1 0 0 0 0 0 1 1 4
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 0 1 1 1 0 1 0 6
47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA 0 0 0 1 1 0 1 0 1 4
48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 1 0 1 0 0 0 1 1 1 5
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 0 1 0 1 1 1 1 6
65 ROBI MIKK & ANNA SIFF 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 0 1 1 0 1 1 1 0 5
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Alicja Majewska - Poland