EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
5. Juunior 2 Recalled 6 Couples to 9
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON 1 0 0 1 1 1 0 1 0 5
86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV 0 1 1 0 0 1 1 0 1 5
91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK 0 0 0 0 0 1 1 1 0 3
94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 1 1 1 0 1 0 1 1 1 7
96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2
100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
102 MARTYN POST & CARITA TALVARU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON 1 0 0 1 0 0 0 0 1 3
86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5
91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK 1 1 0 0 0 0 1 1 0 4
94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN 0 1 0 0 1 0 1 1 1 5
98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2
100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
102 MARTYN POST & CARITA TALVARU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON 1 0 0 1 1 1 0 1 0 5
86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND 0 1 1 1 0 0 0 0 1 4
88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7
92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK 0 1 1 0 1 0 1 1 0 5
94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN 1 0 0 0 1 1 1 0 1 5
98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7
102 MARTYN POST & CARITA TALVARU 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND 0 1 1 1 1 0 0 0 1 5
88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV 1 0 0 0 0 0 1 1 0 3
91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 1 1 1 1 0 0 1 0 0 5
92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7
94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN 1 1 0 0 1 0 1 1 1 6
98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG 0 1 1 1 1 1 0 1 1 7
102 MARTYN POST & CARITA TALVARU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND 1 0 1 1 1 0 0 0 1 5
88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 0 1 1 1 0 0 1 1 1 6
92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK 0 1 1 0 1 1 1 1 0 6
94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN 1 1 0 0 0 1 1 0 1 5
98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS 0 1 0 1 1 0 0 1 0 4
100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7
102 MARTYN POST & CARITA TALVARU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Robert Bogaart - Netherlands