EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
31. Täiskasvanud
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 2 2 2 2 3 3 2 1 2 2
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 5 3 5 4 6 2 3 4 4 4
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 6 6 4 5 5 5 6 6 6 6
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 4 3 3 2 6 4 5 3 3
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 4 5 6 6 4 4 5 3 5 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 2 2 4 2 3 2 2 1 2 2
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 5 3 2 6 6 3 3 3 6 3
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 6 6 3 4 4 5 6 6 5 6
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 4 5 3 2 6 4 5 3 4
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 4 5 6 5 5 4 5 4 4 5
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 2 2 3 2 3 3 2 2 2 2
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 5 4 2 4 6 2 4 3 6 4
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 6 6 5 5 4 6 6 6 4 6
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 3 4 3 2 4 3 5 3 3
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 4 5 6 6 5 5 5 4 5 5
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 2 2 3 2 3 3 2 1 2 2
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 6 4 5 5 5 2 3 3 4 4
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 4 6 2 6 4 6 5 6 6 6
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 3 4 3 2 4 4 4 3 3
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 2 1 1
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 5 5 6 4 6 5 6 5 5 5
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 2 2 2 2 2 3 2 2 2 2
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 5 4 3 6 6 2 4 3 5 4
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 4 5 6 4 5 6 6 5 4 5.5
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 3 4 3 3 5 3 6 3 3
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 6 6 5 5 4 4 5 4 6 5.5
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Claus Wodstrup - Sweden D. Todor Miladinov - Macedonia
E. Jose Rodrigues - Portugal F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland