EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
30. Seeniorid 1
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
177 GEDIMINAS JÜRJO & KATI KÜMNIK 3 2 5 3 3 4 2 2 4 3
178 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 4 5 3 6 4 3 4 4 5 4
180 HELMET TOOTS & ELENA SÜGIS 2 1 1 1 2 1 1 1 1 1
182 URMAS SAETALU & TRIINU SAETALU 5 6 6 4 6 5 6 5 6 6
183 VITALI RETŠNOI & KERSTI RETŠNAJA 6 4 2 5 5 6 5 6 2 5
184 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 3 4 2 1 2 3 3 3 2
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
177 GEDIMINAS JÜRJO & KATI KÜMNIK 3 3 5 3 3 3 3 1 2 3
178 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 4 5 2 5 4 4 4 5 5 4
180 HELMET TOOTS & ELENA SÜGIS 2 1 1 2 2 1 1 2 1 1
182 URMAS SAETALU & TRIINU SAETALU 5 6 6 6 6 6 5 6 6 6
183 VITALI RETŠNOI & KERSTI RETŠNAJA 6 4 3 4 5 5 6 4 3 5
184 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 2 4 1 1 2 2 3 4 2
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
177 GEDIMINAS JÜRJO & KATI KÜMNIK 2 2 3 3 3 3 3 2 3 3
178 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 3 5 2 4 4 4 4 5 5 4
180 HELMET TOOTS & ELENA SÜGIS 4 1 1 2 2 1 1 1 1 1
182 URMAS SAETALU & TRIINU SAETALU 5 6 6 6 5 6 6 6 6 6
183 VITALI RETŠNOI & KERSTI RETŠNAJA 6 4 4 5 6 5 5 4 2 5
184 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 3 5 1 1 2 2 3 4 2
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
177 GEDIMINAS JÜRJO & KATI KÜMNIK 2 3 5 3 3 3 2 2 3 3
178 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 4 5 2 4 4 4 6 5 4 4
180 HELMET TOOTS & ELENA SÜGIS 3 1 1 1 2 1 1 1 1 1
182 URMAS SAETALU & TRIINU SAETALU 6 6 6 6 5 6 4 6 6 6
183 VITALI RETŠNOI & KERSTI RETŠNAJA 5 4 3 5 6 5 5 4 2 5
184 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 2 4 2 1 2 3 3 5 2
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
177 GEDIMINAS JÜRJO & KATI KÜMNIK 3 2 5 3 4 3 5 3 3 3
178 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 4 5 1 4 3 4 6 5 4 4
180 HELMET TOOTS & ELENA SÜGIS 2 1 2 1 2 1 1 1 1 1
182 URMAS SAETALU & TRIINU SAETALU 5 6 6 6 5 5 3 6 6 6
183 VITALI RETŠNOI & KERSTI RETŠNAJA 6 4 3 5 6 6 4 4 2 5
184 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 3 4 2 1 2 2 2 5 2
Adjudicators
A. Petr Odstrcil - Czech Rep. B. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium C. Claus Wodstrup - Sweden D. Todor Miladinov - Macedonia
E. Jose Rodrigues - Portugal F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland