EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
29. Juunior 2
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 5 1 1 6 1 6 5 2 1 1
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 2 2 4 4 5 2 4 3 4 4
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 4 4 5 1 2 3 6 5 3 5
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 6 6 3 3 3 5 2 6 2 3
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 3 2 5 4 1 1 4 5 2
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 3 5 6 2 6 4 3 1 6 6
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 5 2 2 6 2 6 4 2 1 1
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 3 1 4 4 5 2 5 4 2 4
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 2 5 6 1 3 3 6 6 5 6
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 6 6 3 3 1 5 2 5 3 3
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 4 1 5 4 1 1 3 4 2
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 4 3 5 2 6 4 3 1 6 5
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 5 1 2 4 2 6 4 1 2 1
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 3 2 4 5 5 2 5 4 1 4
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 2 4 5 1 4 4 6 5 6 6
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 6 6 3 3 1 5 3 6 4 5
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 5 1 6 3 1 1 3 3 2
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 4 3 6 2 6 3 2 2 5 3
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 5 1 1 5 3 5 5 4 1 4
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 2 3 4 4 5 2 4 1 2 2
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 3 5 6 1 1 3 6 5 5 6
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 6 6 3 3 2 6 3 6 4 5
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 2 2 6 4 1 1 2 3 1
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 4 4 5 2 6 4 2 3 6 3
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 5 1 2 5 2 6 5 4 1 4
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 2 2 3 3 5 2 3 3 2 2
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 3 5 5 1 4 4 6 6 6 5
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 6 6 4 6 1 5 4 5 4 6
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 3 1 4 3 1 1 1 3 1
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 4 4 6 2 6 3 2 2 5 3
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Robert Bogaart - Netherlands