EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
28. Noored 1
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 6 5 3 4 2 5 6 5 2 5
119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 3 2 2 2 5 3 5 2 5 2
121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS 2 3 4 5 3 2 2 4 4 3
134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 5 4 5 6 4 6 4 3 3 4
136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 4 6 6 3 6 4 3 6 6 6
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 6 6 4 3 1 6 5 2 3 4
119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 4 3 3 2 5 4 6 3 6 3
121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 2 1 1 1 1 1
128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS 2 2 2 4 3 2 4 5 4 2
134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 5 4 5 6 4 5 3 4 2 5
136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 3 5 6 5 6 3 2 6 5 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 6 5 3 3 2 6 5 5 3 5
119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 3 3 2 2 3 2 6 3 5 2
121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS 2 2 4 4 4 3 2 2 4 3
134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 4 4 5 6 5 5 3 4 2 4
136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 5 6 6 5 6 4 4 6 6 6
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 6 5 3 3 2 6 6 4 2 4
119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 3 3 2 2 4 3 5 3 4 3
121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS 2 2 4 4 3 2 2 2 5 2
134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 4 4 5 6 5 5 3 5 3 5
136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 5 6 6 5 6 4 4 6 6 6
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 6 5 3 3 2 6 6 4 4 4
119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 4 3 2 2 5 2 5 3 5 3
121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS 2 2 4 4 3 3 3 2 2 2
134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 5 4 5 6 4 5 4 5 3 5
136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 3 6 6 5 6 4 2 6 6 6
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland