EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
27. Seeniorid 3
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
208 ANDRES JÕELEHT & ANU JÕELEHT 1 3 2 3 3 1 1 1 1 1
210 JÜRI TURJAKAS & MARET LINA 3 6 1 2 1 5 5 3 3 3
211 NIKOLAY VORONOY & ALLA VORONOI 5 4 5 7 6 6 3 4 4 5
213 TAIVO LILLO & MARINA LILLO 2 1 3 1 2 2 2 2 2 2
214 TOOMAS KALDASAUN & HELI KALDASAUN 4 2 6 4 4 3 4 6 5 4
215 VALERI MOSKALEV & ZOJA MOSKALJOVA 6 5 7 6 5 4 7 5 7 6
217 OLEV METS & LII KASK 7 7 4 5 7 7 6 7 6 7
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
208 ANDRES JÕELEHT & ANU JÕELEHT 1 5 1 4 2 1 2 1 1 1
210 JÜRI TURJAKAS & MARET LINA 5 4 4 2 1 3 4 2 3 3
211 NIKOLAY VORONOY & ALLA VORONOI 4 3 5 7 5 4 3 3 5 4
213 TAIVO LILLO & MARINA LILLO 2 1 2 1 3 2 1 5 2 2
214 TOOMAS KALDASAUN & HELI KALDASAUN 3 2 6 3 6 6 5 6 4 5
215 VALERI MOSKALEV & ZOJA MOSKALJOVA 6 6 7 6 4 5 7 4 7 6
217 OLEV METS & LII KASK 7 7 3 5 7 7 6 7 6 7
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
208 ANDRES JÕELEHT & ANU JÕELEHT 1 6 1 4 1 1 3 1 1 1
210 JÜRI TURJAKAS & MARET LINA 4 4 4 1 2 4 2 2 3 3
211 NIKOLAY VORONOY & ALLA VORONOI 5 3 5 3 4 2 5 6 4 4
213 TAIVO LILLO & MARINA LILLO 2 1 2 2 3 3 1 4 2 2
214 TOOMAS KALDASAUN & HELI KALDASAUN 3 2 3 6 6 6 4 5 6 5
215 VALERI MOSKALEV & ZOJA MOSKALJOVA 7 5 7 7 5 5 7 7 7 7
217 OLEV METS & LII KASK 6 7 6 5 7 7 6 3 5 6
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
208 ANDRES JÕELEHT & ANU JÕELEHT 1 3 1 3 2 1 1 1 1 1
210 JÜRI TURJAKAS & MARET LINA 3 4 3 2 1 4 3 2 5 3
211 NIKOLAY VORONOY & ALLA VORONOI 5 2 5 5 4 3 4 4 3 4
213 TAIVO LILLO & MARINA LILLO 2 1 2 1 3 2 2 5 2 2
214 TOOMAS KALDASAUN & HELI KALDASAUN 4 5 4 4 5 5 5 3 4 5
215 VALERI MOSKALEV & ZOJA MOSKALJOVA 6 6 7 6 6 6 7 7 6 6
217 OLEV METS & LII KASK 7 7 6 7 7 7 6 6 7 7
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
208 ANDRES JÕELEHT & ANU JÕELEHT 1 2 1 3 1 1 2 1 1 1
210 JÜRI TURJAKAS & MARET LINA 3 5 4 1 3 4 3 5 5 3
211 NIKOLAY VORONOY & ALLA VORONOI 4 3 5 5 4 3 5 4 4 5
213 TAIVO LILLO & MARINA LILLO 2 1 3 2 2 2 1 3 2 2
214 TOOMAS KALDASAUN & HELI KALDASAUN 5 4 2 4 5 5 4 2 3 4
215 VALERI MOSKALEV & ZOJA MOSKALJOVA 6 6 7 6 6 6 7 6 6 6
217 OLEV METS & LII KASK 7 7 6 7 7 7 6 7 7 7
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Todor Miladinov - Macedonia
E. Jose Rodrigues - Portugal F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland