EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
25. Seeniorid 2
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
191 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 6 6 2 6 7 4 7 3 7 7
193 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 3 3 3 4 2 2 2 7 4 3
194 INDREK SNIKER & PILLE-PIRET MATALOJA 4 7 6 5 6 6 6 6 6 6
197 KULNO KABRAL & MONIKA KABRAL 5 4 4 2 3 3 3 4 3 4
199 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 2 1 1 1 4 1 1 1 1 1
203 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 2 5 3 1 5 4 2 2 2
204 MARGUS KRASS & RUTH ROSIMANNUS 7 5 7 7 5 7 5 5 5 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
191 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 7 6 2 4 5 4 7 3 5 5
193 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 3 4 6 6 2 5 4 6 4 4
194 INDREK SNIKER & PILLE-PIRET MATALOJA 4 5 3 5 7 6 5 7 7 6
197 KULNO KABRAL & MONIKA KABRAL 5 3 4 2 3 3 2 4 3 3
199 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 2 1 1 1 4 1 1 1 1 1
203 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 2 7 3 1 2 3 2 2 2
204 MARGUS KRASS & RUTH ROSIMANNUS 6 7 5 7 6 7 6 5 6 7
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
191 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 7 6 3 7 5 4 7 3 5 5
193 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 1 2 5 4 2 1 3 5 2 2
194 INDREK SNIKER & PILLE-PIRET MATALOJA 4 7 7 5 6 6 4 7 6 6.5
197 KULNO KABRAL & MONIKA KABRAL 5 4 6 2 3 5 5 4 4 4
199 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 3 1 1 1 4 2 1 2 1 1
203 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 2 3 4 3 1 3 2 1 3 3
204 MARGUS KRASS & RUTH ROSIMANNUS 6 5 2 6 7 7 6 6 7 6.5
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
191 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 7 6 3 7 7 3 6 5 5 6
193 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 2 6 3 2 4 4 3 3 3
194 INDREK SNIKER & PILLE-PIRET MATALOJA 4 7 5 5 6 6 7 7 7 7
197 KULNO KABRAL & MONIKA KABRAL 5 4 7 2 4 5 3 4 4 4
199 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 3 1 1 1 3 1 1 1 1 1
203 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 3 4 4 1 2 2 2 2 2
204 MARGUS KRASS & RUTH ROSIMANNUS 6 5 2 6 5 7 5 6 6 5
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
191 GUNNAR ARRO & ANDRIJA ARRO 4 5 3 7 5 3 5 6 5 5
193 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 3 7 4 2 5 4 3 3 3
194 INDREK SNIKER & PILLE-PIRET MATALOJA 7 7 5 5 7 6 7 7 6 7
197 KULNO KABRAL & MONIKA KABRAL 5 2 6 3 4 4 3 4 4 4
199 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 3 1 1 1 3 1 1 1 1 1
203 VÄINO MIIL & KAIA LINKBERG 1 4 4 2 1 2 2 2 2 2
204 MARGUS KRASS & RUTH ROSIMANNUS 6 6 2 6 6 7 6 5 7 6
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium C. Claus Wodstrup - Sweden D. Todor Miladinov - Macedonia
E. Jose Rodrigues - Portugal F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland