EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
23. Lapsed
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
2 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA 2 1 1 1 2 4 2 2 1 1
8 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO 1 3 4 5 1 2 1 3 2 2
12 GEORGI SITNIKOV & SOFIA FOMENKO 3 4 2 2 3 5 4 1 4 3
16 MAKSIM TŠERNETSOV & SOFIA PLAKSINA 6 5 3 3 4 6 3 4 6 4
19 MARK LINASK & MIRRA PCHELKINA 5 6 6 6 6 1 6 5 3 6
24 MATVEI LINASK & VIOLETA VASSILJEVA 4 2 5 4 5 3 5 6 5 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
2 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA 1 1 1 2 1 2 1 1 1 1
8 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO 2 4 3 6 2 1 2 3 2 2
12 GEORGI SITNIKOV & SOFIA FOMENKO 4 3 4 1 3 5 4 2 3 3
16 MAKSIM TŠERNETSOV & SOFIA PLAKSINA 5 5 2 3 4 6 3 4 6 4
19 MARK LINASK & MIRRA PCHELKINA 6 6 6 5 6 3 6 6 5 6
24 MATVEI LINASK & VIOLETA VASSILJEVA 3 2 5 4 5 4 5 5 4 5
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
2 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1
8 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO 1 4 2 3 2 1 1 3 2 2
12 GEORGI SITNIKOV & SOFIA FOMENKO 4 3 4 2 4 5 4 2 3 3
16 MAKSIM TŠERNETSOV & SOFIA PLAKSINA 6 5 3 4 3 6 3 5 5 5
19 MARK LINASK & MIRRA PCHELKINA 5 6 6 6 6 3 6 6 6 6
24 MATVEI LINASK & VIOLETA VASSILJEVA 3 2 5 5 5 4 5 4 4 4
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
2 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA 2 1 1 1 1 2 2 2 1 1
8 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO 1 2 3 2 2 1 1 1 2 2
12 GEORGI SITNIKOV & SOFIA FOMENKO 4 3 4 4 4 4 4 3 4 4
16 MAKSIM TŠERNETSOV & SOFIA PLAKSINA 6 5 2 5 3 6 5 6 6 5
19 MARK LINASK & MIRRA PCHELKINA 5 6 6 6 6 5 6 4 5 6
24 MATVEI LINASK & VIOLETA VASSILJEVA 3 4 5 3 5 3 3 5 3 3
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
2 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA 2 1 1 1 1 2 2 1 1 1
8 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO 1 2 4 3 2 1 1 3 2 2
12 GEORGI SITNIKOV & SOFIA FOMENKO 4 3 5 4 5 4 5 2 4 4
16 MAKSIM TŠERNETSOV & SOFIA PLAKSINA 6 5 2 5 3 6 4 6 6 5
19 MARK LINASK & MIRRA PCHELKINA 5 6 6 6 6 3 6 5 5 6
24 MATVEI LINASK & VIOLETA VASSILJEVA 3 4 3 2 4 5 3 4 3 3
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland