EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
22. Noored 2
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
148 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 7 7 6 7 7 4 3 7 7 7
149 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 6 4 7 3 5 1 5 3 6 4
156 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 5 5 5 6 4 7 6 5 4 5
157 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 2 3 4 4 3 3 2 4 2 3
158 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 3 2 1 1 1 5 4 2 3 2
159 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 6 3 2 6 2 7 6 5 6
160 ANDREY DAVYDIK & ANASTASSIA BEZUGLAJA 4 1 2 5 2 6 1 1 1 1
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
148 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 7 5 5 7 7 1 4 7 7 7
149 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 5 4 7 2 6 2 6 4 6 5
156 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 6 7 6 6 5 7 7 6 5 6
157 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 3 3 3 4 3 4 2 3 3 3
158 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 2 1 1 1 1 5 3 2 4 1
159 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 6 4 3 4 6 5 5 2 4
160 ANDREY DAVYDIK & ANASTASSIA BEZUGLAJA 4 2 2 5 2 3 1 1 1 2
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
148 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 7 6 5 7 5 5 3 7 6 6
149 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 5 4 7 2 6 4 6 4 7 5
156 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 6 7 6 6 7 6 7 6 4 7
157 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 4 3 4 5 4 3 2 3 1 4
158 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 2 2 2 1 3 7 4 2 3 2
159 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 3 5 1 3 2 2 5 5 5 3
160 ANDREY DAVYDIK & ANASTASSIA BEZUGLAJA 1 1 3 4 1 1 1 1 2 1
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
148 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 7 6 5 7 7 6 4 5 6 6
149 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 5 4 7 4 5 2 5 4 7 5
156 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 6 7 6 6 6 7 7 7 5 7
157 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 4 3 3 5 2 3 3 3 2 3
158 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 3 2 1 1 1 5 2 2 1 1
159 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 5 4 2 4 4 6 6 4 4
160 ANDREY DAVYDIK & ANASTASSIA BEZUGLAJA 2 1 2 3 3 1 1 1 3 2
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
148 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 7 6 5 7 7 4 5 7 7 7
149 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 5 5 6 3 5 3 6 4 5 5
156 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 6 7 7 6 6 7 7 6 6 6
157 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 3 3 5 1 2 3 3 3 3
158 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET 2 2 1 1 2 5 2 1 2 1
159 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 3 4 4 2 4 6 4 5 4 4
160 ANDREY DAVYDIK & ANASTASSIA BEZUGLAJA 4 1 2 4 3 1 1 2 1 2
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland