EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
2. Juunior 2 - Round 1 Recalled 18 Couples to 9
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA KREEDO DANCE
2 (43) 82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER KREEDO DANCE
3 (43) 90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA TANGO
4 (43) 97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS PRESTIGE
5 (43) 99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER LEEVI
6 (43) 105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT FLEX
7 (43) 81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN LEEVI
8 (42) 87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA KREEDO DANCE
9 (42) 80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA FLEX
10 (42) 76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS FIGURET
11 (40) 107 ROBERT UTSAR & MADLEEN KRISTEN ALASI CRAUSE TK
12 (39) 77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK FLEX
13 (38) 85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP STIIL
14 (36) 104 PRIIDIK MEELO VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN STIIL
15 (34) 84 HELAR KALEV & ISABELL LAAST FLEX
16 (33) 103 MIHKEL JANTSON & ALEKSANDRA SKVORTSOVA KREEDO DANCE
17 (28) 83 GERMO-CARL SÕMER & KSENIJA ISANINA TANGO
18 (28) 101 MARTIN FILATENKO & LIISI-REBEKA LUIK PRESTIGE
19 (24) 108 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & ANNABEL ESPERK DANCELAND
20 (18) 95 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA PRESTIGE
21 (14) 91 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA TANGO
22 (10) 100 MART KIROTAR & ALICE SALUORG MAARJA
23 (9) 88 JAN JORKE ELLAM & KRISTIINA TRUDNIKOV LAGUUN
24 (8) 92 KARL PÄRTEL AASRAND & HANNA LOTTA KADARPIK FLEX
25 (5) 79 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON TWIST
26 (5) 96 KRISTO TAMMSALU & ANNIKA REINMANN CRAUSE TK
27 (4) 86 HUGO POHLAK & RENATE LIIVRAND LAGUUN/FLEX
28 (4) 98 KRISTOFER ROBIN TOPS & LIISA RUUS TWIST
29 (4) 106 ROBERT SEEMAN & KARINA FILIPPOVA ETA RUBIIN
30 (0) 94 KEVIN KIRISBERG & HANNA LOORE ROSEN MAMBO
31 (0) 102 MARTYN POST & CARITA TALVARU MUSTANG MTÜ/DANCLINE
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Robert Bogaart - Netherlands