EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
18. Täiskasvanud - Semi Recalled 6 Couples to 31
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 1 1 0 0 0 1 1 0 0 4
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 1 1 1 1 0 0 1 1 7
170 SAAMUEL RAMMO & MARIANNE ÄKKE 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 1 1 1 0 0 1 1 1 1 7
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 0 0 1 1 0 1 1 0 0 4
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
170 SAAMUEL RAMMO & MARIANNE ÄKKE 0 0 0 1 1 0 1 0 1 4
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 1 1 1 0 1 0 0 1 0 5
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 0 1 0 1 0 1 0 0 1 4
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 0 1 0 0 1 1 1 0 5
170 SAAMUEL RAMMO & MARIANNE ÄKKE 0 0 0 1 1 0 1 0 1 4
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 1 1 0 0 1 1 0 1 0 5
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 0 1 1 0 0 0 1 0 1 4
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
170 SAAMUEL RAMMO & MARIANNE ÄKKE 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
161 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
162 ANDREY DAVYDIK & ANASTASIJA BEZUGLAJA 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
163 ARTUR KÄPP & HELEN HENDRIKSON 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6
164 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
167 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
169 MARTIN RAKITA & JULIA TEPLJAŠINA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
170 SAAMUEL RAMMO & MARIANNE ÄKKE 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Claus Wodstrup - Sweden D. Todor Miladinov - Macedonia
E. Jose Rodrigues - Portugal F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland