EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
15. Noored 1 - Round 1 Recalled 18 Couples to 19
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 119 ERIK HERBERT LÕHMUS & ANNIKA TALVET LEEVI
2 (45) 128 KRIS-JARLET KIVISAAR & MARIA ELISABETH LOOTUS LEEVI
3 (44) 121 ILIA ROTAR & SILVIA SUSANNE BARJABIN LEEVI
4 (44) 116 ANDER SAAGO & KRISTEL MOORATS TANGO/PRESTIGE
5 (44) 131 OLLE VILTOK & KAROLIINA SMILTINŠ FLEX
6 (44) 136 ROBIN ALEXANDR VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA KREEDO DANCE
7 (43) 134 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO PRESTIGE
8 (43) 141 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL FLEX
9 (41) 124 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI CRAUSE TK
10 (41) 114 ALAN ALEKSANDR ANTRIAINEN & ALISA DUPIK ESPERANZA
11 (41) 118 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO KREEDO DANCE
12 (38) 123 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK PRESTIGE
13 (36) 133 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON TANGO
14 (36) 129 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA PRESTIGE
15 (33) 143 JOEL SULA & TEISI PETERSELL PRESTIGE
16 (32) 138 STANISLAV PETROV & DANIELLA FURYK ESPERANZA
17 (30) 130 OLIVER PAJUS & ANETTE SAIKO ETA
18 (28) 140 VALERI BAZENOV & SANDRA RIIVIK ESPERANZA
19 (20) 125 KASPAR EERIK MAARAND & BRITTA UNT DANCELAND
20 (18) 122 JÜRGEN TOSSO & AGNETA VAHTRA TANGO
21 (18) 142 LENNART MATHIAS MÄNNIK & VIKTORIA GRUSHEVSKAJA ESPERANZA
22 (16) 135 ROBERT TARLAP & BRIGITTA TOOMINGAS DANCELAND
23 (12) 137 SILVER INGVER & SOHVI SAAR DANCELAND
24 (4) 139 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER FLEX
25 (4) 120 ERIK JOHANNES HURT & ANETT SANDBERG TWIST
26 (3) 117 CHRIS KRISTJAN KIVASTE & LISET NOOR PRESTIGE
27 (3) 126 KERT KUULMAA & SIMONE HALLINGU FIGURET
28 (3) 115 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA MAARJA
29 (1) 132 RAINER LEINUS & KERLIN MÄND FIGURET
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Sergey Duvanov - Russian Fed. G. Judit Rimanyi - Hungary H. Robert Bogaart - Netherlands
I. Alicja Majewska - Poland