EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
13. Juunior 2 - Semi Recalled 6 Couples to 29
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 1 1 1 0 1 0 0 1 1 6
77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 1 0 0 0 1 1 0 1 4
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA 0 1 0 1 0 0 0 1 0 3
81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 1 1 1 1 1 0 1 0 0 6
85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 0 0 1 1 1 0 1 0 1 5
90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS 0 0 1 0 1 0 0 1 0 3
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 0 1 1 1 0 0 6
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 0 0 1 0 1 1 1 0 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 0 1 1 0 1 0 0 1 1 5
77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 1 1 1 1 0 1 1 0 1 7
80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 1 1 1 1 1 0 1 0 0 6
85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP 0 0 0 1 0 1 0 1 1 4
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 1 1 1 0 1 0 1 7
90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS 0 0 1 0 1 1 0 1 0 4
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 0 0 1 0 1 1 1 1 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 1 1 1 0 1 0 0 1 1 6
77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 1 0 1 1 0 1 1 1 1 7
80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA 0 1 0 1 0 1 0 1 1 5
81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 1 0 1 0 0 1 0 4
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7
85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 0 1 0 1 1 0 0 0 0 3
90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS 0 0 1 0 1 0 1 0 0 3
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 1 0 1 0 0 1 1 0 5
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 0 1 1 0 1 0 0 1 1 5
77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA 0 1 0 0 0 0 1 1 0 3
81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 0 1 0 0 0 1 1 4
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 1 0 1 1 1 0 1 0 0 5
90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 1 0 1 0 1 0 1 1 6
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
76 ALARI AMELJUŠENKO & SANDRA KALLAS 0 1 1 0 0 0 1 1 1 5
77 ALEX DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2
78 ANDREAS LEPISTE & SOFIA DZEVULSKAJA 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
80 ARTTI OSKAR MAASIK & CHRISLYN KULLAMAA 0 1 0 0 0 1 0 0 1 3
81 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 1 1 0 0 0 1 1 0 5
82 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 1 0 0 1 0 0 0 0 1 3
85 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
87 JAN DŽEMESJUK & ELIKA ŽOHHOVA 1 0 1 1 1 0 1 0 1 6
90 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2
97 KRISTOFER ROBIN MAASALU & KRETEL KURS 0 0 1 1 1 0 1 0 0 4
99 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
105 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 1 0 1 1 1 1 1 0 7
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Robert Bogaart - Netherlands