EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
11. Juunior 1 - Semi Recalled 6 Couples to 26
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 0 1 0 1 1 0 1 0 4
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 0 1 1 0 1 0 1 5
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 0 1 0 1 0 0 1 3
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 0 1 1 0 0 0 0 4
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 0 0 0 1 1 1 1 4
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 1 1 0 0 0 0 1 0 3
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 1 1 0 1 0 1 0 0 4
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 0 1 1 0 1 0 5
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 0 1 0 0 0 1 1 1 5
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 0 0 0 1 1 0 1 4
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 0 1 1 1 0 0 1 6
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 1 1 1 1 0 0 1 5
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 0 1 1 0 0 0 0 4
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 1 1 1 0 0 1 0 1 1 6
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 0 1 1 0 0 1 1 1 6
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 0 0 0 1 1 1 0 0 1 4
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 1 1 0 1 0 0 6
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 0 0 1 1 1 1 0 4
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 1 1 0 1 0 0 0 1 4
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 0 1 0 0 1 1 5
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 0 1 1 0 1 1 1 0 6
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 0 1 1 1 0 0 1 5
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 1 0 1 1 1 1 1 6
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 1 1 1 0 1 0 1 0 1 6
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7
36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA 1 1 1 0 1 0 1 1 1 7
43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP 1 0 0 1 0 1 0 0 1 4
44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 0 1 0 1 0 0 1 3
52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN 0 1 1 1 0 0 1 0 0 4
53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 0 0 0 1 1 0 1 1 0 4
64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2
67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA 0 1 1 0 1 0 1 0 0 4
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Alicja Majewska - Poland