EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES

25.03.2017Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
1. Juunior 1 - Round 1 Recalled 18 Couples to 8
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 53 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU MAARJA
2 (45) 67 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TSHIZOVA LEEVI
3 (43) 36 ANTON SIFF & KATERIN MATVEJEVA LEEVI
4 (43) 43 HARDI VAHTRA & LISANDRA LIPP TANGO
5 (43) 72 NIKITA KILIEVOI & ANNA MARIA POGREBNAJA DANCELINE
6 (42) 35 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON LEEVI
7 (41) 54 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE LEEVI
8 (41) 62 RENAT SALAHHOV & SOFIA BARANJUK KREEDO DANCE
9 (36) 71 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU FIGURET
10 (36) 49 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA KREEDO DANCE
11 (35) 52 MAKSIM SAVTŠUK & SABINE LIISA PÄRN KREEDO DANCE
12 (35) 50 MAGNUS KOMBO & KATARIINA RÄÄBIS TANGO
13 (32) 47 JOOSEP SAAR & KRISTIIN SÕÕRUMAA MUSTANG OÜ
14 (32) 64 RICHARD ERIK RINNE & MARIE HELEEN PAIS LEEVI
15 (30) 44 HENN-JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK TANGO
16 (29) 42 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN CRAUSE TK
17 (27) 70 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIA RUSSANOVA KREEDO DANCE
18 (26) 58 MARLON HELLASTE & ITI GRETHEL AMELJUŚENKO DANCELAND
19 (25) 48 KERT LUTT & LISANDRA TAMMIK DANCELAND
20 (19) 57 MARKUS ANDREAS OTSMAA & ANETE VAHA LEEVI
21 (17) 68 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA KREEDO DANCE
22 (12) 37 ARIAN MÜÜRISEPP & GRETA KOVALENKO LEEVI
23 (12) 66 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN MUSTANG TK
24 (11) 65 ROBI MIKK & ANNA SIFF LAGUUN/LEEVI
25 (10) 41 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE LAGUUN/TWIST
26 (10) 61 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU TWIST
27 (8) 69 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR KREEDO DANCE
28 (8) 38 ARLET LEVANDI & VIBEKE MARIE VÄLBE DANCELAND
29 (4) 59 MIHKEL MATTIAS MATALOJA & KATARINA SAUN CRAUSE TK
30 (3) 46 JAN KUUSIK & ROBERTA UUSMAA CRAUSE TK
31 (3) 51 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA ESPERANZA
32 (3) 60 NIKOLAI NAZARUK & VIOLETTA NAZARUK FIGURET
33 (2) 45 HENRI TÄPSI & LISETTE LAANEMÄE PRESTIGE
34 (2) 56 MARKUS NEEME & SANDRA IVASK CRAUSE TK
35 (0) 55 MARKUS AIGRO & ANN RENATE STAMM MAMBO
36 (0) 63 RENO SAAMEN & ELIISA RÜÜTEL MAMBO
Adjudicators
A. Virgil Grigore - Romania B. Petr Odstrcil - Czech Rep. C. Monique De Maesschalck-Dom - Belgium D. Claus Wodstrup - Sweden
E. Todor Miladinov - Macedonia F. Jose Rodrigues - Portugal G. Sergey Duvanov - Russian Fed. H. Judit Rimanyi - Hungary
I. Alicja Majewska - Poland