EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
9. Lapsed Recalled 7 Couples to 13
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA 1 0 1 0 0 1 1 0 0 4
5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 1 0 1 1 1 1 1 0 0 6
7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 1 1 0 1 0 0 0 1 0 4
13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS 0 1 1 0 1 1 1 1 0 6
17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 1 1 0 1 1 0 1 1 6
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK 1 0 0 1 0 0 1 1 0 4
29 MARKUS NEEME & MILANA VASK 1 1 1 0 0 0 0 0 0 3
30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO 0 0 0 1 0 0 1 0 1 3
31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2
34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3
37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI 1 0 0 1 1 0 0 1 1 5
38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO 0 1 1 0 1 1 0 1 1 6
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA 1 1 0 0 1 1 1 1 0 6
5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7
7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK 0 0 0 1 1 1 1 0 1 5
8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4
13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON 0 1 1 1 0 0 1 0 0 4
16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS 1 1 1 0 0 1 1 1 0 6
17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7
26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK 0 0 0 1 0 0 1 0 1 3
29 MARKUS NEEME & MILANA VASK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI 0 1 1 0 1 1 0 1 0 5
34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI 1 0 1 1 1 0 0 0 1 5
38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO 1 1 1 0 0 1 1 0 1 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA 1 1 0 0 0 1 1 0 0 4
5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 1 0 1 1 0 0 0 1 0 4
7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK 1 0 1 0 0 0 0 0 1 3
8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 1 1 1 1 1 0 0 0 1 6
13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO 0 0 0 0 0 0 1 1 1 3
15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 0 1 1 1 0 1 0 4
17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 MARKUS NEEME & MILANA VASK 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2
34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI 0 0 0 1 0 0 0 1 1 3
38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO 0 1 1 0 1 0 0 1 1 5
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA 1 1 0 0 1 1 1 0 0 5
5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 0 0 1 1 1 0 1 1 0 5
7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM 1 1 1 1 0 0 0 0 0 4
11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 0 1 0 1 1 0 0 0 1 4
13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON 1 1 1 0 0 0 1 0 0 4
16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS 0 0 1 0 1 1 1 0 0 4
17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 0 0 1 0 1 1 0 1 1 5
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4
29 MARKUS NEEME & MILANA VASK 0 1 0 0 0 1 1 0 0 3
30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI 1 0 1 0 1 1 0 1 1 6
34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3
37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI 1 0 0 1 0 0 0 1 1 4
38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 1 0 1 1 1 0 0 1 0 5
7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5
11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2
13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO 0 0 0 1 1 0 0 0 1 3
15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON 0 1 1 1 0 1 1 1 0 6
16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
29 MARKUS NEEME & MILANA VASK 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2
30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER 0 1 0 1 0 1 1 1 0 5
37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI 1 0 0 1 0 0 0 0 1 3
38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria