EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
7. Lapsed - Round 1 Recalled 17 Couples to 13
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (42) 39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA LEEVI
2 (41) 43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU FIGURET
3 (40) 41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA KREEDO DANCE
4 (39) 22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA FLEX/IMPULSE
5 (39) 19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ KREEDO DANCE
6 (38) 28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE LEEVI
7 (38) 27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU MAARJA
8 (31) 2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON LEEVI
9 (31) 20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN MUSTANG TK
10 (31) 24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA KREEDO DANCE
11 (27) 4 ALEKSEI SITNIKOV & ANASTASSIA SALAMATOVA KREEDO DANCE
12 (26) 32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA LEEVI
13 (24) 35 REMY MARTIN RAAMETS & JANA KORPENKOV PRESTIGE
14 (24) 10 EMIL KOROTIN & EVELINA BONDARENKO KREEDO DANCE
15 (23) 40 ROVEN ZIRUL & LAURA-LOTTA KARTSEP PRESTIGE
16 (23) 12 GEORGI SITNIKOV & GRETA KOVALENKO KREEDO DANCE
17 (23) 6 ANTON SIFF & ANNA SIFF KREEDO DANCE
18 (22) 25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP TANGO
19 (18) 16 HARDI VAHTRA & KATARIINA RÄÄBIS TANGO
20 (15) 17 HENN JAAGUP ROOBA & LAURA LAASIK TANGO
21 (13) 14 GERD LAURI EERME & ITI GRETHEL AMELJUSENKO DANCELAND
22 (13) 37 RISTO EINBERG & KATARINA VELTRI REVALIA
23 (12) 11 GEIR HANS SÜGIS & JANELL LOHK DANCELAND
24 (10) 15 GLEB MAVRIN & EVELINA JAKOBSON KREEDO DANCE
25 (10) 26 MAKSIM KNÕRKOV & SOFIA BARANJUK ESPERANZA
26 (8) 33 MARLON HELLASTE & KARMEL SAAREMÄGI DANCELAND
27 (7) 44 VLADEMIR GUŽOV & SOFIA FOMENKO KREEDO DANCE
28 (7) 5 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK TANGO
29 (7) 29 MARKUS NEEME & MILANA VASK REVALIA
30 (6) 34 RALF ANDREAS VENDEL & HEILI-MAE MÖLLER REVALIA
31 (6) 3 ALEKSANDER AFANASJEV & DARJA TŠIŽOVA LEEVI
32 (6) 9 EGERT LEO PÄRNA & IRIS TORIM MAARJA
33 (4) 42 TOMM RAGNAR MAIDLA & KÄDI LII LAINE PRESTIGE
34 (4) 8 CHRISTOPHER MARCUS PIRN & IRIS TIKERPUU LAGUUN
35 (3) 13 GEORGIO PAIM & IINA-KAISA BIKIN LAGUUN
36 (3) 31 MARKUS BENDT & ANETTE OJARAND MAARJA
37 (2) 7 ARTI RAUL AAVIK & MILANA ROSANNE MAASIK LEEVI
38 (2) 38 ROMET KÄRBLANE & MARTA SELGE TANGO
39 (2) 30 MARKUS KÕIV & EMMA KAIDRO MAARJA
40 (0) 1 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET & MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU LAGUUN
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria