EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
6. Noored 1 - Round 1 Recalled 17 Couples to 12
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO LEEVI
2 (45) 182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN LEEVI
3 (44) 155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA FLEX
4 (44) 178 KEIT VAHER & MELANI SULENGO STIIL/LEEVI
5 (44) 159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA KREEDO DANCE
6 (43) 181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS FLEX
7 (43) 171 MARTIN PROST & LAURA PROST TANGO
8 (42) 157 RANDO KURIKS & ANASTASIJA BEZUGLAJA DANCELAND
9 (41) 175 SIIM SAARIK & MARIA ELISABETH LOOTUS LEEVI
10 (40) 156 MARK-EMIL TALIVERE & ALICE MELIKOVA ESPERANZA
11 (40) 173 KAIRO KÕRGEND & LIIS REHEMAA DANCELAND
12 (40) 184 MARTIN RAKITA & VALERIA OVTŠARENKO KREEDO DANCE
13 (38) 167 MARK DORFMAN & JEKATERINA PRONINA KREEDO DANCE
14 (32) 170 ANDER SAAGO & KÄTLYN MUINAST TANGO
15 (32) 165 RENET ERES & EGELI PAAMA TANGO
16 (31) 179 KONSTANTIN ANDRIANKOV & MILENA ŠEVTSOVA KREEDO DANCE
17 (28) 174 ROBERT SALUSTE & LISLOTTE MINEJEV LEEVI
18 (18) 183 TEODOR MANIVALD TOOMIK & SONJA MALINEN TANGO
19 (16) 180 RAINER SAAREM & POLINA KESTER FLEX
20 (14) 160 ILJA ZEBERGS & ANN MARIE LEPIK ESPERANZA
21 (11) 172 SIIM KOPPEL & LAURA-ANETT KREEVALD MAARJA
22 (10) 185 KRISTO KAMA & LOONA VOLKE TANGO / STIIL
23 (9) 166 KARL ROBERT KUUM & ELYS RANNIK PRESTIGE
24 (8) 177 MARTIN POŠLIN & MARI-LIIS TALI MUSTANG
25 (3) 163 ROBIN KRISTOFER KALME & CAROL SOOVIK PRESTIGE
26 (2) 169 STEN VEELEID & KARMEN IBUS TWIST
27 (1) 186 MÄRT SAAR & JARELI JÕELAID STIIL (Tartu)
28 (1) 162 KASPAR-EERIK MAARAND & ARIANNA SOFIA JATER DANCELAND
29 (0) 164 VADIM NETŠIPORUK & DALIA NETŠIPORUK TANGO
30 (0) 168 KRISTO KOOSKORA & KARINA KÄO MAARJA
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria