EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
5. Juunior 2 - Round 2 Recalled 24 Couples to 10
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK PRESTIGE
2 (45) 100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK ESPERANZA
3 (45) 105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI FLEX
4 (45) 107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET LEEVI
5 (45) 113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES LEEVI
6 (45) 114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS PRESTIGE
7 (45) 115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR KREEDO DANCE
8 (45) 133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS PRESTIGE
9 (44) 130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA LEEVI
10 (44) 134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL FLEX
11 (44) 146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO PRESTIGE
12 (44) 151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS ESPERANZA
13 (44) 187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH STIIL (Tartu)
14 (43) 137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA PRESTIGE
15 (43) 111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES LEEVI
16 (42) 118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI REVALIA
17 (39) 132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD ESPERANZA
18 (32) 141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT DT ROYAL
19 (31) 119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN LAGUUN/ETA
20 (29) 148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR DANCELAND
21 (25) 104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO KREEDO DANCE
22 (24) 143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON TANGO
23 (21) 120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA LAGUUN
24 (19) 110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT DANCELAND
25 (18) 138 ROBIN BEILMANN & LIIS GRETE ATONEN REVALIA
26 (16) 106 ARTJOM BULATSKI & ANNE-MARI ANDREJEVA KREEDO DANCE
27 (14) 144 EGERT ARUJÕE & MARIKA ADSON MAARJA
28 (13) 139 CHRIS KRISTJAN KIVASTE & LISET NOOR PRESTIGE
29 (13) 149 TALIS PETERSELL & TEIVI PETERSELL TANGO
30 (9) 99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO LAGUUN
31 (9) 129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE MUSTANG
32 (8) 140 ARTHUR LEPP & LISETE HÄRMA MAARJA
33 (8) 109 ROBERT TARLAP & BRIGITTA TOOMINGAS DANCELAND
34 (6) 116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA IMPULSE
35 (6) 150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER DT ROYAL
36 (5) 136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI TANGO
37 (4) 127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS MAARJA
38 (4) 131 MARK RICHARD JÜRNA & KATRIIN SÕÕRUMAA LAGUUN
39 (3) 135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA MAARJA
40 (3) 121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV IMPULSE
41 (3) 188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK STIIL (Tartu)
42 (3) 125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM TANGO
43 (2) 147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU TWIST
44 (2) 103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV MUSTANG
45 (2) 117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER MAARJA
46 (1) 123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA DANCELAND/LAGUUN
47 (0) 122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID LAGUUN
48 (0) 224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE STIIL (Tartu)
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria