EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
4. Juunior 1 Recalled 8 Couples to 11
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (41) 91 SERGEI AVRAMTŠUK & KARINA HATŠKEVITS TANGO
2 (35) 92 VALENTIN KUTSENOK & AMINAT DUNGUROVA KREEDO DANCE
3 (35) 58 GERMO-CARL SÕMER & GREETELI PAAMA TANGO
4 (32) 72 KRISTOFER ROBIN MAASALU & LAURA BITTER PRESTIGE
5 (32) 56 FRED OTS & CHRISLYN KULLAMAA LEEVI/ESPERANZA
6 (25) 93 ALEKSANDER PIIRIMEES & LAURA-KRISTINA MATJUS STIIL (Tartu)
7 (24) 79 OSKAR HENDRIK TOOMET & MARLEEN NIINSOO DT Royal
8 (23) 70 KRISTO OTT & KRETEL KURS PRESTIGE
9 (20) 89 SAVELI KOROSTELJOV & ELIZABETH BERMAN KREEDO DANCE
10 (16) 81 PATRIK ROOSTFELDT & ANITA KOŠEVAJA LAGUUN
11 (14) 53 EGOR SELJAGIN & JEKATERINA SERGEJEVA TANGO
12 (9) 71 KRISTO PILLE & ALICE SALUORG MAARJA
13 (9) 62 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA TANGO
14 (7) 69 KRISTO TAMMSALU & MADLEEN KRISTEN ALASI REVALIA
15 (6) 84 RAYAN RICK VEST & JELIZAVETA SIMONOVA KREEDO DANCE
16 (6) 75 MART KIROTAR & STELLA MÄNNISTE MAARJA
17 (6) 59 GRIGORI LOOTUS & ANNA ULUHANJANTS TANGO
18 (5) 87 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & LISETTE METSALU DANCELAND
19 (4) 64 KARL ARTHUR KADE & LIISA KAASIK PRESTIGE
20 (3) 77 MATTIAS MINEJEV & LAURA ROOS DT ROYAL
21 (3) 46 ANTON HARLAŠOV & MIRELL MARIA MESI STIIL (Tartu)
22 (2) 85 REIMO GERT LAASPERE & ANNABEL ESPERK DANCELAND
23 (2) 55 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS TWIST
24 (1) 76 MARTYN POST & BIRGIT JAANSALU MUSTANG TK
25 (0) 50 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON TWIST
26 (0) 52 DANIEL OJALA & SIMONA KRIVORUKOVA ESPERANZA
27 (0) 60 HUGO POHLAK & GERLY OOSIM LAGUUN/BAILE
28 (0) 63 KARL KUULMA & BRIGITTA EVA VARRAK FIGURET
29 (0) 66 KAURI ILVES & EVALIISA ENDER TANGO
30 (0) 68 KRISTJAN KOOSAPOEG & HELEEN MÄGI MAARJA
31 (0) 74 MARKUS ERIK PAJUS & MARIE JÕGISTE STEP
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria