EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
30. Täiskasvanud
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
195 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 3 1 2 1 2 5 3 1 1 2
198 KIRILL MEDIANOV & ELISAVETA SEMJONOVA 2 6 5 6 6 6 5 3 5 5
199 KONSTANTIN GORODILOV & DOMINIKA BERGMANNOVA 6 5 6 5 4 3 6 6 6 6
200 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 2 1 3 1 1 2 2 2 1
201 MATTEO DEL GAONE & KRISTIINA REINFELDT 5 3 3 2 3 2 1 5 3 3
202 SANDER SEPPIK & KAARI KINK 4 4 4 4 5 4 4 4 4 4
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
195 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 6 1 1 1 1 5 3 1 2 1
198 KIRILL MEDIANOV & ELISAVETA SEMJONOVA 3 6 5 6 4 4 5 3 5 5
199 KONSTANTIN GORODILOV & DOMINIKA BERGMANNOVA 4 4 4 5 5 6 6 5 6 6
200 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 2 2 3 3 2 2 2 1 2
201 MATTEO DEL GAONE & KRISTIINA REINFELDT 5 3 3 2 2 1 1 4 3 3
202 SANDER SEPPIK & KAARI KINK 2 5 6 4 6 3 4 6 4 4
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
195 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 5 1 2 1 1 5 3 1 1 1
198 KIRILL MEDIANOV & ELISAVETA SEMJONOVA 3 6 5 5 5 6 4 4 5 5
199 KONSTANTIN GORODILOV & DOMINIKA BERGMANNOVA 6 4 4 6 4 3 6 6 6 6
200 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 2 1 3 2 1 2 2 2 2
201 MATTEO DEL GAONE & KRISTIINA REINFELDT 4 3 3 2 3 2 1 3 3 3
202 SANDER SEPPIK & KAARI KINK 2 5 6 4 6 4 5 5 4 4
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
195 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 5 1 2 2 2 5 3 1 2 2
198 KIRILL MEDIANOV & ELISAVETA SEMJONOVA 4 6 6 5 6 6 5 3 6 6
199 KONSTANTIN GORODILOV & DOMINIKA BERGMANNOVA 6 5 4 6 4 3 6 6 5 5
200 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 2 1 4 1 1 2 2 3 1
201 MATTEO DEL GAONE & KRISTIINA REINFELDT 3 3 3 1 3 2 1 4 1 3
202 SANDER SEPPIK & KAARI KINK 2 4 5 3 5 4 4 5 4 4
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
195 ANDRES LIIV & KRISTIN VAHA 4 1 1 1 1 6 3 1 2 1
198 KIRILL MEDIANOV & ELISAVETA SEMJONOVA 5 6 4 5 4 5 5 3 6 5
199 KONSTANTIN GORODILOV & DOMINIKA BERGMANNOVA 6 5 5 6 6 3 6 6 5 6
200 MADIS ABEL & ALEKSANDRA GALKINA 1 2 2 3 2 1 2 2 1 2
201 MATTEO DEL GAONE & KRISTIINA REINFELDT 3 3 3 2 3 2 1 5 3 3
202 SANDER SEPPIK & KAARI KINK 2 4 6 4 5 4 4 4 4 4
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria