EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
3. Juunior 2 Recalled 16 Couples to 5
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV 0 0 0 0 1 0 1 1 1 4
96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA 0 1 1 1 0 0 0 1 1 5
103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV 0 1 1 1 0 1 1 1 0 6
116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7
122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7
125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4
127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS 1 1 0 0 0 1 1 1 1 6
128 KERT KUULMA & KARITA RAID 1 0 1 1 0 1 0 1 0 5
129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA 1 1 1 0 1 0 1 1 1 7
136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ 1 1 1 1 1 0 0 0 1 6
147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER 1 1 1 1 1 1 0 0 1 7
154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2
188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK 1 0 0 0 1 0 1 1 1 5
224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV 1 0 0 1 1 1 1 1 1 7
96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2
98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA 1 0 0 0 0 1 0 1 0 3
99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER 0 1 1 1 1 1 1 0 0 6
121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7
122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM 0 1 0 1 0 1 1 1 0 5
126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 1 0 0 1 0 0 0 0 1 3
127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
128 KERT KUULMA & KARITA RAID 0 0 0 1 1 0 0 0 1 3
129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2
147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU 0 0 0 0 1 0 1 0 1 3
150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5
154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS 0 0 1 0 0 0 0 1 1 3
188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV 1 0 0 0 0 0 1 1 0 3
96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV 0 1 0 0 0 0 0 1 1 3
98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3
103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV 1 1 0 0 0 1 1 0 1 5
122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM 1 1 1 1 0 1 0 1 1 7
126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 1 0 1 1 1 0 0 0 0 4
127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
128 KERT KUULMA & KARITA RAID 0 0 0 0 1 1 0 0 0 2
129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7
145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3
150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER 1 1 0 1 1 1 1 0 0 6
154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK 0 1 0 1 1 1 1 1 1 7
224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE 1 1 0 0 1 1 1 1 1 7
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA 1 1 1 1 0 0 0 0 0 4
103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER 1 0 1 1 1 0 0 1 1 6
121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV 1 1 1 1 1 0 1 1 0 7
122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA 0 1 1 1 1 1 0 1 1 7
125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM 1 0 1 0 0 1 1 0 1 5
126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 0 0 0 1 1 0 0 0 1 3
127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
128 KERT KUULMA & KARITA RAID 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE 1 0 0 0 1 1 1 0 1 5
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3
96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV 0 0 0 1 0 0 0 1 1 3
98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3
103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7
121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM 1 1 1 1 0 1 1 0 0 6
126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
128 KERT KUULMA & KARITA RAID 0 0 0 0 1 1 0 1 0 3
129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI 1 1 1 1 1 0 1 1 0 7
145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ 1 0 0 1 1 0 0 0 1 4
147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5
150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2
188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria