EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
24. Juunior 1
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 2 5 5 3 2 2 2 2 3 2
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 3 4 6 5 4 4 3 3 4 4
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 6 6 3 4 6 5 6 4 5 6
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 2 1 2 1 1 1 5 2 1
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 5 3 2 6 3 3 5 6 1 3
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 4 1 4 1 5 6 4 1 6 5
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 6 6 6 4 2 2 3 2 3 3
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 2 4 5 6 4 5 4 4 5 5
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 5 5 3 3 5 4 6 6 6 6
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 3 3 2 5 3 3 2 5 1 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 4 2 4 2 6 6 5 3 4 4
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 3 5 5 4 2 3 4 6 4 4
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 4 4 6 5 5 4 5 5 5 5
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 5 6 3 3 4 5 6 4 6 6
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 2 1 2 1 1 1 3 2 1
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 2 1 2 6 3 2 3 1 1 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 6 3 4 1 6 6 2 2 3 3
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 3 5 5 5 2 2 3 6 3 3
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 4 4 6 6 6 4 4 2 5 5
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 6 6 3 3 5 5 5 4 6 6
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 2 1
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 2 3 2 4 3 3 6 5 1 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 5 2 4 2 4 6 2 3 4 4
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 2 5 6 6 2 3 3 6 3 3
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 4 4 5 4 6 4 4 2 5 5
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 5 6 3 3 3 5 5 5 4 6
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 4 2 1
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 3 3 2 5 5 2 6 1 1 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 6 2 4 2 4 6 2 3 6 4
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria