EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
20B. Seeniorid 2
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
214 HEINO TELLING & GRETA-EVA KALBERG 3 6 4 3 3 3 4 3 3 3
218 JANNO SEMIDOR & KIIE SEMIDOR 4 4 6 4 6 5 5 6 5 6
219 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 1 1 2 2 2 2 1 1 2
221 AIVO TUVI & SIGNE SAARVA 5 5 5 5 4 6 6 5 4 5
222 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 1 2 2 1 1 1 1 2 2 1
223 RUUDO ANNUS & TERJE ARAK 6 3 3 6 5 4 3 4 6 4
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
214 HEINO TELLING & GRETA-EVA KALBERG 3 6 3 3 3 3 4 3 4 3
218 JANNO SEMIDOR & KIIE SEMIDOR 4 4 6 4 6 4 6 6 6 6
219 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 1 1 1 2 1 2 2 1 1
221 AIVO TUVI & SIGNE SAARVA 6 5 5 5 5 6 3 5 3 5
222 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 1 2 2 2 1 2 1 1 2 2
223 RUUDO ANNUS & TERJE ARAK 5 3 4 6 4 5 5 4 5 4
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
214 HEINO TELLING & GRETA-EVA KALBERG 3 5 5 3 6 4 5 4 3 4
218 JANNO SEMIDOR & KIIE SEMIDOR 4 4 6 4 5 5 6 5 5 6
219 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 1 1 2 2 1 2 1 1 1
221 AIVO TUVI & SIGNE SAARVA 6 6 4 5 4 6 4 3 4 5
222 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 1 2 2 1 1 2 1 2 2 2
223 RUUDO ANNUS & TERJE ARAK 5 3 3 6 3 3 3 6 6 3
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
214 HEINO TELLING & GRETA-EVA KALBERG 3 5 3 3 3 3 3 3 4 3
218 JANNO SEMIDOR & KIIE SEMIDOR 5 3 6 4 6 4 6 5 5 5
219 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 2 1 2 2 2 2 2 1 2
221 AIVO TUVI & SIGNE SAARVA 6 6 4 5 4 6 5 4 3 4
222 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 1 1 2 1 1 1 1 1 2 1
223 RUUDO ANNUS & TERJE ARAK 4 4 5 6 5 5 4 6 6 6
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
214 HEINO TELLING & GRETA-EVA KALBERG 4 5 3 3 3 3 3 5 3 3
218 JANNO SEMIDOR & KIIE SEMIDOR 3 4 6 4 5 5 6 4 5 5
219 INDREK KASAK & KRISTINE-KRISTI KASAK 2 2 1 1 2 1 2 1 1 1
221 AIVO TUVI & SIGNE SAARVA 6 6 5 5 6 6 5 3 6 6
222 OLEG SADÕREV & TATJANA KRÕLOVA 1 1 2 2 1 2 1 2 2 2
223 RUUDO ANNUS & TERJE ARAK 5 3 4 6 4 4 4 6 4 4
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria