EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
20. Noored 1
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA 5 3 2 6 2 5 2 6 1 2
159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 4 2 6 4 4 6 4 3 2 4
161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO 3 6 3 5 3 3 3 5 5 3
171 MARTIN PROST & LAURA PROST 6 5 4 2 5 1 6 2 3 5.5
181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 2 4 5 1 6 4 5 1 6 5.5
182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 3 1 2 1 4 4 1
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA 6 3 2 6 1 4 2 3 1 2
159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 4 2 6 5 5 6 4 5 3 5.5
161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO 3 5 4 4 3 2 3 6 6 4
171 MARTIN PROST & LAURA PROST 5 6 5 3 6 1 5 4 5 5.5
181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 2 4 3 2 4 5 6 1 4 3
182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 1 2 3 1 2 2 1
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA 4 3 2 6 2 4 1 4 1 2
159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 6 2 6 5 5 6 6 5 2 6
161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO 2 4 3 4 4 3 3 1 6 3
171 MARTIN PROST & LAURA PROST 5 6 5 1 6 1 5 2 3 5
181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 3 5 4 2 3 5 4 3 5 4
182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 3 1 2 2 6 4 1
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA 4 5 2 6 2 5 2 3 5 5
159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 6 2 6 5 4 6 6 6 2 6
161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO 3 4 3 4 3 1 3 5 6 3
171 MARTIN PROST & LAURA PROST 5 6 4 2 6 2 5 2 1 4
181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 2 3 5 1 5 4 4 1 3 2
182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 3 1 3 1 4 4 1
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
155 KASPAR KARUMAA & ALEKSANDRA TUŽIKOVA 5 6 2 6 2 5 2 3 3 3
159 ROBIN ALEXANDER VESKUS & ANITA SÕTŠUGOVA 6 2 6 4 5 6 6 5 5 6
161 MARTIN JANTSON & ANNA MORDANENKO 3 3 3 5 3 2 3 6 6 2
171 MARTIN PROST & LAURA PROST 4 5 4 3 6 3 5 4 4 5
181 JAREK TOIGER & REELIKA TRAKS 2 4 5 1 4 4 4 1 1 4
182 WERNER ROBERT LAANEOTS & SILVIA SUSANNE BARJABIN 1 1 1 2 1 1 1 2 2 1
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria