EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
2. Juunior 1 - Round 1 Recalled 16 Couples to 11
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN LEEVI
2 (45) 82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT FLEX
3 (45) 88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA KREEDO DANCE
4 (44) 48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK FLEX
5 (43) 73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER LEEVI
6 (42) 57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER KREEDO DANCE
7 (41) 49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM ESPERANZA
8 (41) 47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK FIGURET
9 (40) 205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN STIIL (Tartu)
10 (40) 78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET LEEVI/ROYAL
11 (39) 83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN PRESTIGE
12 (35) 65 KARL KRISTOFER KIVISALU & MARLEEN BARKALA PRESTIGE
13 (34) 61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS LEEVI
14 (25) 94 PAUL-BRYAN TANILSOO & VIIVI-MARIA TANILSOO STIIL (Tartu)
15 (23) 206 HENDRIK VIJA & MEELIMARI SUTROP STIIL (Tartu)
16 (23) 51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA KREEDO DANCE
17 (15) 92 VALENTIN KUTSENOK & AMINAT DUNGUROVA KREEDO DANCE
18 (13) 91 SERGEI AVRAMTŠUK & KARINA HATŠKEVITS TANGO
19 (11) 89 SAVELI KOROSTELJOV & ELIZABETH BERMAN KREEDO DANCE
20 (10) 72 KRISTOFER ROBIN MAASALU & LAURA BITTER PRESTIGE
21 (10) 58 GERMO-CARL SÕMER & GREETELI PAAMA TANGO
22 (10) 93 ALEKSANDER PIIRIMEES & LAURA-KRISTINA MATJUS STIIL (Tartu)
23 (8) 79 OSKAR HENDRIK TOOMET & MARLEEN NIINSOO DT Royal
24 (6) 81 PATRIK ROOSTFELDT & ANITA KOŠEVAJA LAGUUN
25 (6) 70 KRISTO OTT & KRETEL KURS PRESTIGE
26 (5) 56 FRED OTS & CHRISLYN KULLAMAA LEEVI/ESPERANZA
27 (5) 62 JOHANNES PETMANSON & KRISTINA NIKULINA TANGO
28 (5) 53 EGOR SELJAGIN & JEKATERINA SERGEJEVA TANGO
29 (2) 50 ANTS ERIK NÕMPER & HELERIIN PEETSON TWIST
30 (2) 87 ROBERT JOHANNES SCHWARZ & LISETTE METSALU DANCELAND
31 (2) 71 KRISTO PILLE & ALICE SALUORG MAARJA
32 (1) 46 ANTON HARLAŠOV & MIRELL MARIA MESI STIIL (Tartu)
33 (1) 52 DANIEL OJALA & SIMONA KRIVORUKOVA ESPERANZA
34 (1) 68 KRISTJAN KOOSAPOEG & HELEEN MÄGI MAARJA
35 (1) 84 RAYAN RICK VEST & JELIZAVETA SIMONOVA KREEDO DANCE
36 (1) 63 KARL KUULMA & BRIGITTA EVA VARRAK FIGURET
37 (0) 55 ERKI ELBRECHT & LIISA RUUS TWIST
38 (0) 59 GRIGORI LOOTUS & ANNA ULUHANJANTS TANGO
39 (0) 60 HUGO POHLAK & GERLY OOSIM LAGUUN/BAILE
40 (0) 64 KARL ARTHUR KADE & LIISA KAASIK PRESTIGE
41 (0) 66 KAURI ILVES & EVALIISA ENDER TANGO
42 (0) 69 KRISTO TAMMSALU & MADLEEN KRISTEN ALASI REVALIA
43 (0) 74 MARKUS ERIK PAJUS & MARIE JÕGISTE STEP
44 (0) 75 MART KIROTAR & STELLA MÄNNISTE MAARJA
45 (0) 76 MARTYN POST & BIRGIT JAANSALU MUSTANG TK
46 (0) 77 MATTIAS MINEJEV & LAURA ROOS DT ROYAL
47 (0) 85 REIMO GERT LAASPERE & ANNABEL ESPERK DANCELAND
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria