EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
17. Lapsed - Semi Recalled 6 Couples to 22
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 0 1 0 0 1 0 4
19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 1 0 0 1 0 1 0 3
28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 0 1 1 0 1 1 1 0 6
32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA 1 1 0 0 1 0 1 0 1 5
43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2
22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA 0 0 1 0 1 0 0 1 1 4
24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3
28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA 1 1 1 1 0 0 0 0 1 5
43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 1 0 1 0 1 1 1 1 6
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 1 1 0 1 0 1 0 0 4
19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2
28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 0 1 1 1 1 0 0 1 6
32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 1 0 0 1 1 0 0 0 4
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 0 1 0 0 1 0 1 0 3
19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6
24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 1 1 0 1 0 0 1 0 0 4
27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2
28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 0 1 1 0 1 1 1 1 7
32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 0 1 0 1 1 1 0 0 0 4
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
2 ALEKSANDER JOHANSON & ADRIANA JOHANSON 0 0 1 0 1 1 0 1 0 4
19 JAN DŽEMESJUK & KRISTINA POPOVITŠ 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
20 JOOSEP SAAR & MARLEN ROOMANN 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2
22 KONSTANTIN TUŽIKOV & ARINA JAKOVLEVA 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7
24 LEV SKRJABIN & JELIZAVETA GORODILOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
25 MAGNUS KOMBO & LISANDRA LIPP 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2
27 MARCO KINDSIGO & LISETE MARJAPUU 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2
28 MARIO PIIRSALU & LINDA REBANE 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
32 MARKUS ANDREAS OTSMAA & KATERIN MATVEJEVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 RON DOBRJANSKI PIIRSALU & SOFIA TŠIŽOVA 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
41 STANISLAV TENJUGIN & SOFIA DZEVULSSKAJA 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7
43 VAIKO VILLIAM TUUL & ELIISE RETI RAHNU 1 0 0 1 1 0 1 0 1 5
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria