EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
15. Juunior 1 - Semi Recalled 6 Couples to 24
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 1 1 0 1 0 0 1 1 0 5
49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 0 0 1 1 0 1 0 1 1 5
57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS 0 0 1 0 1 1 1 0 0 4
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 0 1 1 0 1 1 0 0 1 5
83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN 1 0 0 0 1 1 0 0 0 3
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 1 1 1 0 1 1 0 7
205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 0 0 1 1 1 0 0 1 1 5
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7
49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 1 1 1 1 1 0 0 0 6
57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET 1 0 0 0 1 0 0 1 0 3
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7
83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7
205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4
49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 1 1 0 1 0 1 0 5
57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 0 0 1 0 0 1 1 0 0 3
61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET 1 1 1 0 1 0 0 0 0 4
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7
83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN 1 0 0 0 0 1 0 1 0 3
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 0 1 1 0 1 1 1 7
205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 0 1 1 1 1 0 0 1 1 6
49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 1 0 1 1 0 1 0 1 0 5
57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 0 1 1 1 0 0 0 0 0 3
61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 0 1 0 0 1 1 1 0 1 5
83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
47 ALARI AMELJUSHENKO & KADI KATARINA KINK 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7
48 ALEX-DANIEL NÕMMEMEES & MILEENE VARIK 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7
49 ANDREAS LEPISTE & ANNELI LINDAM 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
51 ARI ALEKSANDR KOLEKTOR & ALEKSANDRA SKVORTSOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 ENRICO PIIRSALU & SARAH SOFIE BARJABIN 0 0 1 1 1 1 0 1 0 5
57 GEORGI KLEMENTJEV & NICOLE KESNER 0 1 0 1 0 0 1 0 1 4
61 ILJA TIŠTŠENKO & SANDRA KALLAS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 LEHO HOLM & MARLEEN LUTTER 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
78 MIHKEL JANTSON & JANELY TOOMET 1 1 0 1 0 1 0 1 0 5
82 RAGNAR TRAKS & KRISTINA VOLT 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7
83 RAUNO LAAN & HANNABETH HANSEN 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
88 RUUDI VEIDEMAN & ELIKA ŽOHHOVA 1 1 1 1 1 0 0 1 0 6
205 PRIIDIK VÄSTRIK & EMMA MAGDALENA KERÄNEN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria