EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
14. Juunior 2 - Semi Recalled 6 Couples to 26
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 0 0 0 0 0 0 1 0 1 2
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 0 1 1 1 1 1 1 1 0 7
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 0 1 1 0 0 6
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 0 1 1 0 0 0 0 1 0 3
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 0 1 1 1 1 0 1 0 1 6
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 0 1 0 1 1 7
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 0 0 1 1 7
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 0 0 0 1 1 1 1 1 6
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 0 0 1 1 0 1 1 0 0 4
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 0 0 0 0 0 0 0 1 1 2
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 0 1 1 1 0 1 1 7
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria