EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
10. Juunior 2 - Round 3 Recalled 12 Couples to 14
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 1 0 0 0 1 1 0 1 1 5
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 1 0 1 1 1 1 1 0 6
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 1 1 1 0 1 1 0 0 5
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN 0 0 1 0 0 0 1 1 1 4
120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 1 1 1 1 0 1 0 1 7
132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 1 0 0 0 0 0 0 1 1 3
137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH 1 1 1 0 1 0 0 0 0 4
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 1 1 1 0 1 1 0 0 1 6
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 1 0 1 1 0 1 1 1 0 6
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 1 0 1 0 1 1 7
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 1 0 0 1 1 0 1 1 5
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7
132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 1 1 1 1 0 0 1 0 6
134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7
137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH 0 0 0 0 1 1 1 1 1 5
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 1 0 0 1 1 1 0 0 1 5
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 1 1 0 0 1 1 7
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 1 0 1 0 0 1 1 4
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3
119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN 0 0 1 0 0 0 1 1 0 3
120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7
132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 0 0 1 1 1 0 0 0 4
134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 1 0 0 0 0 0 1 1 1 4
137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA 0 1 1 0 0 0 0 0 1 3
141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8
148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH 1 1 0 1 1 1 1 0 0 6
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 0 0 1 0 1 0 0 0 1 3
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2
120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 0 1 0 1 0 0 0 0 3
134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 1 1 0 1 1 0 1 1 0 6
137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH 1 1 0 0 0 1 0 0 1 4
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Marks
97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK 1 0 1 1 1 0 0 0 1 5
100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI 0 0 1 1 1 1 1 1 0 6
107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES 1 1 1 1 1 1 0 1 0 7
114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2
119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN 0 0 1 0 0 0 1 1 0 3
120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7
134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL 1 1 0 0 0 0 0 1 1 4
137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7
148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH 0 1 0 1 0 1 0 1 1 5
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria