EESTI MEISTRIVÕISTLUSED STANDARDTANTSUDES 2015

17.01.2015Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
1. Juunior 2 - Round 1 Recalled 32 Couples to 5
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 105 OLLE VILTOK & ANNA BRITA ANI FLEX
2 (45) 107 KASPAR KALDARU & ANNIKA TALVET LEEVI
3 (45) 111 KERT KULLAMAA & CÄROLY JÄNES LEEVI
4 (45) 115 JAKOV KOSTJANKO & EVA KOLEKTOR KREEDO DANCE
5 (45) 151 DANIIL BOTŠKARJOV & ULJANA REDTŠITS ESPERANZA
6 (45) 187 ROBERT LEHT & MIRJAM KOCH STIIL (Tartu)
7 (44) 130 KRIS JARLET KIVISAAR & KATERINA MAIJOROVA LEEVI
8 (44) 148 SILVER INGVER & SOHVI SAAR DANCELAND
9 (44) 113 KERT LILLENBERK & ELIISA SUKLES LEEVI
10 (44) 97 KARL GUTMANN & AGNETA PUKK PRESTIGE
11 (44) 133 JOEL SULA & KRISTEL MOORATS PRESTIGE
12 (43) 114 MARKUS KOORT & EMILI SELGIS PRESTIGE
13 (43) 146 RASMUS LANG & MARTINA HEIMO PRESTIGE
14 (42) 134 VILLE VILTOK & KRISTEL SAARKOPPEL FLEX
15 (42) 137 KRISTO HUNT & LEENA LEETMAA PRESTIGE
16 (42) 141 JAN-OSCAR AUNVER & LISETTE METSNIIT DT ROYAL
17 (42) 100 ALAN ALEKSANDER ANTRIAINEN & ALISA DUPIK ESPERANZA
18 (41) 132 MARK-ERIK AAN & KRETE ROOPÕLD ESPERANZA
19 (40) 118 KARMO VIHERPUU & GRETE LABUNSKI REVALIA
20 (39) 104 DANIIL UIBO & ANGELIKA ARNO KREEDO DANCE
21 (39) 119 OLIVER PAJUS & HELENA VILLMANN LAGUUN/ETA
22 (35) 106 ARTJOM BULATSKI & ANNE-MARI ANDREJEVA KREEDO DANCE
23 (34) 120 KAAREL SAIK & JAANA SOLOVJOVA LAGUUN
24 (31) 149 TALIS PETERSELL & TEIVI PETERSELL TANGO
25 (31) 109 ROBERT TARLAP & BRIGITTA TOOMINGAS DANCELAND
26 (31) 144 EGERT ARUJÕE & MARIKA ADSON MAARJA
27 (30) 110 SIMON HARLI ALLIK & BRITTA UNT DANCELAND
28 (29) 143 RANDO ENNO & MARIANN HENDRIKSON TANGO
29 (29) 140 ARTHUR LEPP & LISETE HÄRMA MAARJA
30 (29) 138 ROBIN BEILMANN & LIIS GRETE ATONEN REVALIA
31 (27) 131 MARK RICHARD JÜRNA & KATRIIN SÕÕRUMAA LAGUUN
32 (27) 139 CHRIS KRISTJAN KIVASTE & LISET NOOR PRESTIGE
33 (25) 99 BENJAMIN IKE ROBIN OLISAH & ALINA AMELTŠENKO LAGUUN
34 (24) 129 MARKUS KIIL & KATARIINA KALLASTE MUSTANG
35 (20) 136 PATRICK SIXTEN NOOREM & LAURA MÄGI TANGO
36 (19) 116 OLGERD PUTŠKOV & EVA-MARIA UVAROVA IMPULSE
37 (15) 125 JÜRGEN TOSSO & JOHANNA LIISA EICHENBAUM TANGO
38 (14) 135 ALEKSANDER KEPLER & KRISTIN KOOSKORA MAARJA
39 (12) 117 KAROL-ARI KRIMSES & GRETE ZEKKER MAARJA
40 (12) 123 NORMAN KUSTOV & JEKATERINA SELIŠTŠEVA DANCELAND/LAGUUN
41 (9) 103 LENNART MATHIAS MÄNNIK & ANETTE STRAŽEV MUSTANG
42 (8) 147 ERIK JOHANNES HURT & SIMONE HALLINGU TWIST
43 (7) 121 ANTON SERGEJEV & JAANIKA KATAJEV IMPULSE
44 (7) 127 RIIVO MÄNNISTE & KARILY KLAUS MAARJA
45 (6) 122 MATTHIAS SOOTS & JANA MARIA ROHILAID LAGUUN
46 (5) 188 ALEKSEI KARTAŠOV & DANI-NICOLE KUUSK STIIL (Tartu)
47 (5) 150 TOOMAS HENDRIK RAAGA & TRIINE TEDER DT ROYAL
48 (5) 95 JÜRGEN HANSEN & AALIKA ANTONOV MAARJA
49 (3) 128 KERT KUULMA & KARITA RAID FIGURET
50 (3) 154 HEIKI JUHAN RATASEP & DEILI AUS LAGUUN
51 (2) 101 KRISTJAN MUST & ANABEL OJA MAARJA
52 (2) 224 EERIK ARUSOO & BIRGIT ALVRE STIIL (Tartu)
53 (1) 98 MARKUS MÕTTUS & AGNETA VAHTRA TANGO
54 (0) 96 HENDRY UUEMÄE & ADELIA TAMKÕRV TWIST/LAGUUN
55 (0) 126 BERT PATRICK KOLK & KAIDI TOOTMAA TWIST
56 (0) 145 HANNES JÕGIS & MARILIIS VERŠ MAARJA
Adjudicators
A. Rolf Lindberg - Rootsi B. Virgil Grigore - Rumeenia C. Lorena Costa - Hispaania
D. Sven Traut - Saksamaa E. Diana Ribas La Croix - Prantsusmaa F. Nenad Jeftic - Serbia
G. Stefano Fanasca - Itaalia H. Marc Coderc - Prantsusmaa I. Andrey Todorov - Bulgaaria